ÜCRETSİZ CASUS PROGRAM İNDİR YÜKLE

İster mobil bir cihaz için olsun istersenizde bir bilgisayar için ücretsiz casus yazılım indir mek ve yükle mek istiyor ve bulamıyorsanız tam doğru yerdesiniz demektir. Casus yazılımlar arasında ücretsiz olanları yok denecek kadar azdır ve ücretsiz olarak kullanabileceklerinizinde zaten pek fazla özellikleri olmayacaktır. Bu yüzden sizlere en azından belirli bir süreliğine ücretsiz deneme sunan kaliteli yazılımlardan birinden bahsetmek istiyoruz.

Evet tabi ki yazılım casus program ücretsiz değil ama en azından sizlere belirli bir süre yazılımı full versiyon olarak ücretsiz test etme imkanı sunan bir yazılım. Xmobile Pro ismindeki bu telefon takip programı oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve belkide şuan dünya genelinde Android telefonlar için en çok özellik içeren telefon izleme yazılımı diyebiliriz. Zaten bu yüzden sizlere bu yazımızda ücretsiz deneme imkanı veren bu telefon dinleme programını tanıtmayı uygun gördük.

Öncelikle belirtelim ki Xmobile Pro yazılımı sadece Android cihazlarda kullanılabiliyor, dolayısıyla iphone için bir casus program arayışı içerisinde iseniz sitemizdeki diğer yazılımları incelemenizi öneririz.

Evet Xmobile Pro yazılımını her hangi bir android telefona yüklemek zannettiğinizden çok daha kolay diyebiliriz, yazılımın yüklenmesi ve kullanıma geçmesi toplamda 2 ila 5 dk arasında sürmektedir. Kurulumdan  hemen sonra ise yükleme gerçekleştirdiğiniz telefondaki bilgiler sizin kullanıcı hesabınıza anında gelmektedir. Tamamen gizli bir mod ile çalışan Xmobile Pro yazılımını ücretsiz olarak test etmek isterseniz yazılımın deneme sayfasına aşağıdaki linkten gidip hemen yükleyip deneyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − 3 =