TELEFONA KEYLOGGER ATMA

keylogger telefon

Telefona keylogger atma işlemi nasıl olur ve hangi  yazılımlar ile telefona keylogger atılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle bu yazımıza ilgi gösterdiğinize göre keylogger programı nedir? sorusunun yanıtı hakkında zaten bilgi sahibisiniz diye kabul ediyoruz ve çok kısaca keylogger programının bir cihazda yazılan karakterlerin hepsini kaydeden ve genellikle de cihazda gizli ve arka planda çalışan yazılımlar olduğunu belirtmeyi uygun görüyoruz.

Şimdi gelelim bir telefona keylogger nasıl atılır sorunuza; evet bu konuda bir çok kendisini iyi gören keylogger yazılımı bulup onları detaylı olarak nasıl yüklendiğini inceleyip bir çok karmaşık gelecek işlemler yapmak yerine sizlere içerisinde hem keylogger fonksiyonu olan hemde diğer telefon takip özelliklerinin hepsini içeren tam bir telefon takip yazılımı olan Xmobile Pro yu incelemenizi öneriyoruz. Xmobile Pro sadece Android telefonlarda kullanabileceğiniz alanında en gelişmiş özellikleri kullanıcısına en basit ve hızlı bir biçimde sunan telefon takip programıdır. Programın en önemli ve sizi etkileyecek yanı ise 2 dakika gibi çok kısa bir sürede kurulabiliyor olması ve keylogger dahil aklınıza gelebilecek tüm fonksiyonları içermesi ve de en güzeli ise 1 gün boyunca ÜCRETSİZ DENEME imkanını sizlere sunmasıdır.

Evet sizlerde Xmobile Pro yu merak ediyorsanız ve o muhteşem özelliklerini hemen ücretsiz olarak denemek istiyorsanız www.xmobilepro.net den yazılım detaylarına ulaşabilir ve tecrübe edebilirsiniz.

Updated: Ocak 26, 2018 — 1:20 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =