TELEFON DİNLEME PROGRAMI NASIL YÜKLENİR

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir? Öncelikle bilmeniz gereken şey dinleme yapacağınız telefonun Android mi yoksa iphone mu olduğunu bilmek ve ona göre programı seçmenizdir. Çünkü telefon dinleme programı yüklerken en önemli sorun yazılımın kullanıcağınız telefona uyumlu olup olmadığıdır, şayet uyumlu bir program ise zaten işiniz oldukça kolay dır ve kısa bir süre içerisinde telefon takip yazılımını cihaz kısa süre içerisinde yükleyebilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlere dünya genelinde en çok kullanıcı kitlesine sahip olan Android telefonlara dinleme programının nasıl kolayca yüklenebildiğini detaylı olarak göstereceğiz. Bu kısımda sizler için Android telefonlar ile uyumlu olarak çalışan dünya genelinde oldukça popüler olan ve Türkiye’de de Android takibinde 1 numaralı yazılım olan Xmobile Pro dan örnek vererek  telefon dinleme programı nasıl yüklenir videolu bir şekilde göstereceğiz. Hemen aşağıdaki ilgili açıklamaları okuduğunuzda ve hemen altındaki kurulum videosunu izlediğinizde sizlerde tam olarak konu hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız ve isterseniz aynı adımları uygulayarak kısa süre içerisinde yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz. Xmobile Pro yazılımı ücretsiz olarak 24 saat test edebileceğiniz bir yazılım ve dolayısıyla satın alma işleminizi yapmadan yazılımı 24 saat ücretsiz olarak kullanıp ilgili değerlendirmeyi kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazılımın ücretsiz deneme süresi bittikten sonra eğer yazılımı kullanmaya devam etmek istiyorsanız www.xmobilepro.net den lisans kodu satın almanız yeterli olacaktır.

 

Önemli Not:  Kurulum yapacağınız telefonda aşağıdaki 2 ayarı, kurulumdan önce 1.sini kurulumdan hemen sonrada 2. sini mutlaka yapmanız gerekiyor.

Kurulum Öncesi Yapılacak Ayar:  Ayarlar – Google – Güvenlik kısmından Uygulamaları Doğrula seceneğinin altındaki 2 seçeneği kapalı duruma getiriniz.
Kurulum Sonrası Yapılacak Ayar:  Ayarlar – Erişilebilirlik kısmından Wifi Service yazan yeri açık dumuma getiriniz.

TELEFON DİNLEME PROGRAMI NASIL YÜKLENİR. YÜKLEYİN 24 SAAT ÜCRETSİZ DENEYİN

Updated: Nisan 1, 2017 — 12:41 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 4 =