SELF SPY

self spy

SELF SPY

Cep telefonu takibinde android telefonlar söz konusu olduğunda Self Spy en kaliteli telefon takip programı olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Esas ismiyle Xmobile Pro olan Self Spy programı kullanıcılarına bir çok gelişmiş takip fonksiyonu sunmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan bu program ile bir android telefonun uzaktan takibi ve o telefon ile yapılan hemen hemen tüm işlemlerin kayda alınması ve izlenebilmesi mümkün olmaktadır. Self Spy Ücretsiz olarak deneme opsiyonu ile kullanıcılarına yazılım kullanım süresi satın almadan önce test etme imkanı sunmaktadır. Dolayısı ile öncelikle yazılımı kurup hemen ücretsiz olarak 24 saat full versiyon halinde özellik kısıtlaması olmadan deneyebilirsiniz. Sizlerde android telefon takibi konusunda uzman bir yazılım arıyorsanız http://www.selfspy.info sitesinden yazılımı çok daha detaylı inceleyebilir ve isterseniz de ücretsiz deneme sayfasında gösterildiği şekilde yazılımı android bir telefona kurup o telefonu takibe başlayabilirsiniz.

 

SELF SPY KURULUMU

bu telefon takip programının kurulumu ile Xmobile Pro telefon takip programının kurulumu aynıdır, Türkiye de iki farklı isimle satışı bulunan bu iki yazılım tamamiyle aynıdır, gerek kurulum gereksede kullanım şekilleri itibari ile hiçi bir farklılıkları bulunmamaktadır. Sizlerde eğer Self Spy programınnı veya diğer adıyla Xmobile Pro telefon takip programını hemen yükleyip ücretsiz olarak 24 saat test etmek istiyorsanız www.xmobilepro.net sitesinden veya www.selfspy.info sitesinden yazılımın nasıl kurulduğuna dair videolu anlatım bulabilir ve 2  3 dakika içerisinde yazılımı yükleyip hemen denemeye başlayabilirsiniz.

 

Hemen aşağıda sizlere self spy programının nasıl kurulduğuna dair videolu anlatımı paylaşıyoruz , bu videodaki kurulum aşamalarını takip etmek istediğiniz cihaza uyguladığınızda o cihazı takibe başlayabilirsiniz.