MSPY

mspy telefon takip programı

Mspy Telefon Takip Programı Nedir, Mspy Apk Nasıl Yüklenir?
Casus telefon dinleme programlarından bahsedip te mSpy telefon takip programından bahsetmemek olmaz, mspy oldukça köklü sayılabilecek Android veya iphone cihazların takibinde de oldukça başarılı bir uzaktan izleme casus yazılımıdır. Mspy kalitesi açısından diğer yazılımlardan hiçte geri kalır bir pozisyonda değildir hatta aslında bazı özellikleri bakımından diğer casus telefon dinleme programlarından üstün bazı yanları da vardır denilebilir.

Bir mspy kullanıcısı olmak istiyorsanız öncelikle yazılım hakkında bilmeniz gereken bir kaç hususu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mspy Anroid, iphone veya bilgisayar için kullanılabilen 3 temel versiyona sahip olmakla birlikte telefon için olan versiyonları da kendi arasında standart veya premium olmak üzere iki ye ayrılmaktadır. Telefonlar için olan standart versiyonlar arasında bazı özellik farklılıkları mevcuttur ve eğer full versiyon tüm özellikleri içersin istiyorsanız Premium paket tam size göre olacaktır. Premium paketi hem Android hemde İphone da kolaylıkla yükleyip kullanabilirsiniz. Bilgisayarlar için olan versiyonu ise Standart versiyon olarak geçer ve tek seçenek olarak gelmektedir. Eğerbilgisayar takibi için düşünüyorsanız tabiki sadece bu standart paketi almanız yeterli olacaktır, şayet hem bilgisayarda hemde telefonlarda kullanabileyim derseniz o zaman mspy aile kiti paketinden satın almanız gerekir.

 

Mspy nasıl yüklenir ?

Mspy Telefona Nasıl Yüklenir? Mspy android telefona veya iphone telefona nasıl yüklenir? Aslında oldukça basit bir şekilde mspyı mevcut telefona yükleyebilirsiniz. Gerek android gerekse de iphone telefonlara nasıl yükleneceği hakkında bilgiye hemen aşağıdaki mspy sitesinden ulaşabilirsiniz.

mSpy telefon takip programının yukarıda bahsettiğimiz temel ayrıntılarını daha yakından incelemek isterseniz www.mspy.web.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca eğer mspy almaya karar verdiyseniz sitemize özel indirimli satın alabileceğiniz aşağıdaki satın alma linkinden faydalanabilirsiniz.

Satın alma linkimiz yakkında güncellenecektir.

Mspy Android Telefona Kurulumu Aşağıdaki Şekilde Olur.