MONİTOR MİNOR

Monitor Minor casus telefon dinleme programları arasında oldukça popüler olan ve telefon takip programı özellikleri bakımından da oldukça tatmin edici bir yazılımdır. Monitor Minor android telefonlara uyumlu bir uygulama olduğundan şuan için iphone lara uyumlu değildir.

Monitor Minor android akıllı telefonlar için üretilmiş bir telefon takip ve dinleme programıdır, bu yazılımın bir çok özelliği diğer çoğu takip yazılımlarından üstün sayılır, zira kullanıcısına bu özellikleri sayesinde maksimum izleme ve takip olasılığı sunmaktadır.

Tam olarak Monitor Minor nedir?

Monitör Minor Nedir ? (Türkiye’de bilinen ismiyle Xmobile Pro) ebeveynlerin çocukları üzerindeki etik gözlemlerini daha kolay yapılabilir bir hale getirmek maksadıyla hazırlanmış ve android cep telefonlarına çok kolay bir şekilde yüklenebilen bir telefon takip ve dinleme programıdır.

Monitor Minor ( Xmobile Pro ) diğer çoğu telefon takip programında olmadığı kadar düzgün çalışabilen oldukça gelişmiş fonksiyonlara sahip, bir casus telefon takip yazılımında olması muhtemel çoğu fonksiyona sahip ileri nesil teknoloji ürünü bir programdır. Şimdilik yalnızca android mobil cihazlar ile uyumlu olarak ve tüm Android versiyonlarında kullanılabilmektedir. İphone için olan versiyonu ise henüz piyasaya çıkmamıştır fakat çok yakın bir zamanda bu versiyonunda satışa sunulucağından eminiz.
Monitor Minor telefon dinleme programını diğer çoğu programdan üstün kılan en göze çarpan fonksiyonları arasında canlı kamera videosu seyretme özelliği, anında fotoğraf alabilme özelliği canlı olarak veya istenildiğinde belirli bir sure belirleyip ortam kaydı alabilme özellikleri bu yazılımı diğer bir çok yazılımdan daha ön plana çıkarmaktadır. Monitor Minor özelliklerine ve stabilitesine oldukça güvenen bir yazılımdır bu yüzden diğer yazılımların size sunamadığı bir hizmeti sunmakta ve sizlere yazılımı satın almadan önce full sürüm olarak deneme imkanı vermektedir. Evet Monitor Minor yu önce test edebilir ve tüm özelliklerini kendiniz nasıl olduğunu kullanarak görebilirsiniz, bu da sizlere yazılımın nedenli iyi olduğunu gösterecek en önemli veri olacaktır.

Eğer bir telefon takip programı almayı düşünüyorsanız hem dünya genelinde hemde şuan Türkiye’de 1 numara olan yazılımı neden denemeyesinizki, deneyin ve ne kadar iyi bir yazılım olduğunu kendiniz görün.

Monitor Minor ( Xmobile Pro ) yazılımını hemen yükleyip denemek için aşağıdaki linke uğramanız yeterlidir.

Monitor Minor Kurulum Videosu Aşağıdadır