MESAJ TAKİP PROGRAMI

mesaj takip programı

Mesaj Takip Programı

Mesaj takip programı olarak bir cep telefonundan gönderilen ve alınan mesajların takip edilmesi işlevini sağlayan yazılımlardan bahsedeceğiz. Mesaj takip programı olarak takip edilecek telefonda sadece sms mesajlarının takip edilmesi değil aynı zamanda whatsapp takip, facebook takip, skype  ve diğer güncel sosyal iletişim uygulamalarındaki mesajların takibi de yine bu yazılımlar tarafından mümkün olabilmektedir

Sizlere bu yazımızda android telefon takip programı olarak kullanabileceğiniz gerek mesaj takip programı gerekse de diğer tüm fonksiyonları ile tam bir uzaktan izleme yazılımı olarak kullanabileceğiniz Xmobile Pro telefon takip programından bahsedeceğiz.

Xmobile Pro android telefonlar için geliştirilmiş en çok fonksiyona sahip mesaj takip programı veya diğer bir değiş ile tam bir uzaktan izleme programıdır. Android bir telefona Xmobile Pro programını yükledikten hemen sonra o telefonu ve teelfon ile yapılan aktivitelerin çoğunu online kullanıcı panelinizden izleme imkanına kavuşursunuz. Xmobile Pro oldukça kolay yüklenebilmesi ve kullanım kolaylığı açısından özellikle ebeveynlere yönelik bir programdır. Anne ve babaların küçük çocuklarının telefonları ile geçirdikleri zaman zarfında neler yaptıklarını, ne tür online paylaşımlarda ve iletişimlerde bulunduklarını gözlemlerinde onlara yardımcı bir programdır.

Sizlerde bir anne baba olarak çocuğunuzun her an nerede olduğunu kimlerle nezman ne konuştuğunu , sosyal mecralarda ne tür paylaşımlar yaptığını bilmek isterseniz Xmobile Pro tam size göre bir yardımcı programdır.

 

Hemen www.xmobilepro.net den yazılımı daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve hatta 24 saat ücretsiz olarak deneyebilirisniz.

 

 

Updated: Ocak 26, 2018 — 1:08 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + 5 =