İPHONE CASUS YAZILIM

Bildiğiniz üzere iphone telefonlar ios işletim sistemine sahiptirler ve dolayısıyla eğer iphone casus yazılım arıyorsanız öncelikle yazılımın ios işletim sistemine uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. iphone casus yazılım denildiğinde dünya genelinde popüler olmuş ve ios sistemi ile oldukça özellikli olarak çalışabilen bir çok yazılım bulunmakadır. Sizler için www.casusprogram.info sitemizde bu yazılımlardan iphone için en çok tercihe edilenleri olan Flexispy ve Mspy yazılımlarından bahsedeceğiz. Bu iki yazılım Türkiye’de de oldukça popüler olmuş yazılımlardır. Özellikle iphone telefon için casus yazılım arayanlara mspy ve flexispy yazılımlarını önerebiliriz.

 

Android işletim sistemi için bir casus yazılım arıyorsanız o zaman ozaman sizlere tavsiyemiz Xmobile Pro yazılımı olacaktır, Xmobile Pro hakkında detaylı bilgiye sitemizdeki ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şimdi tekrar gelelim bu yazımızın ana konusu olan iphone casus yazılım konusuna, bir iphone nun takibini gerçekleştirebilmek için o iphone nin öncelikle Jailbreak edilmesinde fayda vardır zira jailbreak edilmiş iphonelar jailbreak edilmemiş olanlara kıyasla çok daha fazla fonksiyon sunarlar.

 

  • Jailbreak yapmadan kullanabileceğiniz iphone casus yazılımı : Mspy
  • Jailbreak yaptıktan sonra kullanabileceğiniz iphone casus yazılım: Flexispy, Mspy

Yukarıda bahsettiğimiz yazılım önerilerimizi daha iyi değerlendirmek ve bu yazılımlar hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilmek için lütfen ilgili sayfalarımızı ziyaret ediniz.

 

Updated: Mart 25, 2017 — 4:52 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − ten =