iPHONE CASUS PROGRAM

Bir iPhone Casus Program ile takip edilebilirmi? Casus telefon dinleme programı teknolojisi günümüzde oldukça ilerlemiş durumda ve iphone veya Android bir akıllı telefon bu casus yazılımlar ile kolaylıkla takip edilebilmektedir. Bu yazımızın konusu olan telefonlar ise IOS işletim sistemine sahip olan iphone telefonları.

iPhone casus program nedir? 

Önceliklere sizlere sitemizdeki diğer sayfalarımızın çoğunda bir casus programların özelliklerinin neler olduklarını, şuan mevcut takip yazılımlarının aralarındaki temel farklılıkların neler olduğunu ve hangi koşullarda kullanılabilir oldukları hakkında kısa da olsa önemli bilgiler zaten vermiştik, bu yüzden tekrar o kısımları anlatma gereği duymuyoruz ve sizlere bir iphone takibini casus program ile yapabilmeniz için gerekli olan işlemleri anlatmaya geçiyoruz.

Bir iphone a takip yazılımı nasıl yüklenir ve yüklenmesi için gerekli ön işlemler nelerdir?

iPhone yukarıda da bahsettiğimiz üzere işletim sistemi olarak IOS u kullanmaktadır ve bu yüzden Android telefonlardan bir farkı bulunmaktadır. Android telefonlara herhangi bir takip yazılımı direkt olarak herhangi bir ön işleme gerek kalmadan yüklenebiliyor iken iphone telefonlara takip programı yüklemeden önce Jailbreak adı verilen bir ön işlem yapmak gerekmektedir.

Jailbreak Nedir Nasıl Yapılır?

Çok basit bir açıklam ayapmak gerekirse; iphone ios işletim sistemlerinin appstore dışında bir kaynaktan yazılım yüklemesi yapmasına izin vermez, bu yüzden siz bir yazılım yüklemek istediğinizde bunu direkt yapamassınız. Yapabilmeniz için öncelikle yüklemeye izin verilmesini sağlayan Jailbreak adı verilen bir işlem gerçekleştirmeniz gerekir.

Jailbreak işlemini iphoneda gerçekleştirdiğinizde iphone da CYDİA isminde yeni bir program ikonu oluşur, bu cydia programına tıklayıp onun üzerrinden istediğiniz iphone uyumlu bir takip yazılımı yükleyebilirsiniz.

Jailbreak işlemi zormudur?

Bir iphone Jailbreak yapmak çok kolay bir işlem olmasa da çok zor bir işlemde sayılmaz. Tek yapmanız gereken iphone ios işletim versiyonunuza uygun bir jailbreak programı internetten bulup pc nize indirmek ve sonrada iphonunuzu pc nize bağlayıp bu jailbreak programı ile işlemi 5 dk gibi bir sürede yapmaktır.

Ayrıntılı olarak jailbreak nasıl yapılır bu konumuzda size bunu yazmayacağız ama diğer bir konumuzda bu işlemi sizlere detaylı olarak ayrıca anlatacağız. Dilerseniz bize yorum yaparak bukonuda bilgi danışabilirsiniz.

iPhone Casus Telefon Fonksiyonları Nelerdir?

iPhone casus program ile dilediğinizde karşı cihaza bağlanıp, o zaman zarfında karşı cihaz ile neler yapıldığını kontrol edebilirsiniz.

 • Mesajlaşmalar: iphone cep telefonunda telefondan gönderilen ve gelen sms faaliyetleri online hesabınıza gönderilir. Cep telefonundan mesaj silinse bile iphone smsleri çoktan göndermiş olacaktır.
 • Arama Kayıtları: iphone casus telefona gelen ve giden her çağrı, tarih saat ve dakika olarak online panelinize gönderilir.
 • E-postalar: izlenen telefona tüm gelen ve giden mailleri görebilirsiniz.
 • Konum Bilgileri: iPhone casus telefon nerede istediğiniz zaman yer belirleme hizmetini Google haritalardan online görebilme.
 • Ortam Ses Kayıtları: iphone çevresinde olup bitenleri kayıt ederek sizin online panelinize gönderir.
 • Video – Fotoğraf Verileri: iPhone casus telefondan çekilen her resim ve video cep telefonundan silinse bile online panelinize çoktan gönderilmiş olacaktır.
 • WhatsApp,Facebook, WhatsApp, Viber, Skype, iMessage, Snapchat Messenger Kayıtları: iphone cep telefonunda yapılan tüm  mesajları kayıt edilerek size gönderilir.
 • Gezilen Websiteleri : iphone cep telefonundan izlenen internet siteleri ve sayfaların kayıtlarını sizin için tutar ve online panele gönderir.
 • Rehber Bilgisi:  iphone cep telefonunda kayıtlı her numara ve isim listesi çevrim içi panelinize gönderilir.
 • Çağrı Kayıtları: iphone cep telefonuna gelen ve giden her çağrının ses kayıtlarını sizin panelinize gönderir.

 

PEKİ iPHONE iÇİN EN İYİ CASUS PROGRAM HANGİSİDİR?

iPhone casus yazılımları arasında yapmış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde sizlere bahsetmek istediğimiz iki yazılım bulunmaktadır ve bu yazılımlar dünya genelinde iphone için kullanılan en popüler ve en özellikli casus programlardır.

 1. Önerimiz FLEXiSPY
 2. Önerimiz Mspy

Yukarıda sizlere öncelik sırasına göre en popüler ve en fonksiyonlu 2 yazılımı önermek istiyoruz, tecrübelerimize ve yaptığımız araştırmalara göre Flexispy Mspy a göre daha işlevli bir casus yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Tabi ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelliklerini inceleyip ona göre daha net karar verebilirsiniz.

Bu iki yazılımın tam özellik listesini ve birbirlerine göre artılarını ve eksilerini sizlere bu yazımızı güncellediğimiz de detaylı olarak bahsedeceğiz. Sitemizi takip ederseniz çok yakında bu bilgiler sizlere sunulacaktır. En doğru seçimi yapmanız açısından dönem dönem sitemizdeki güncel bilgileri takip etmenizde fayda vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 1 =