CASUS TELEFON

Casus yazılım ve program teknolojisinin en yaygın kullanımı casus telefon olarak adlandırılan akıllı telefonların bir casus telefon dinleme programı vasıtasıyla takip edilmesi şeklinde olmaktadır. Android veya ios tabanlı bir iphone olması farketmeksizin cep telefonları gelişmiş casus programlar ile kolaylıkla takip edilebilmektedirler.

Buradan anlamamız gereken ilk şeylerden birisi şudur ki casus telefon; telefonun mevcut default bir özelliği değil ona uygun bir takip yazılımı yüklendikten sonra telefona kazandırılan bir özelliktir. Bir mobil cihaza casus özellikler taşıyan yazılımlar yüklenerek o cihazdan gizli bir şekilde veri akışı sağlamak mümkündür.

Casus mobil veya spy phone teknolojisi günümüzde oldukça ileri seviyelerdedir ve biraz öncede bahsettiğimiz üzere hemen hemen tüm işletim sistemlerine sahip mobil cihazlar bu şekilde kolaylıkla takip edilebilir durumdadırlar.

Peki Casus Telefon Dinleme Nedir?

Burada ilk bilmeniz gereken şey olarak sizlere daha önceki yazılarımızda da önemle bahsettiğimiz üzere casus yazılımları bulunduğunuz ülke içerisindeki kanunlara ve yasal koşullara uygun bir şekilde kullanmanız gerektiğidir, çünkü her ne kadar adı casus telefon veya casus programı olsa da bu telefon takip programı yazılımları casusluk maksadıyla kullanılamazlar. Bu kullanım ülkenizdeki yasal koşullara aykırılık teşkil edeceğinden mutlaka yasal kullanım koşulları hakkında bir bilenden bili edininiz.

Evet casus telefon yazılımları temelde işlevleri itibari ile bir mobil cihazdan cihaz kullanıcısına herhangi bir uyarı vermeden bilgi akışı sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımların yasal olarak kullanılabildiği yegane alan ebeveyn kontrolü amacıyla Anne ve Babaların reşit olmayan çocuklarını etik kurallara da bağlı kalarak onların güvenliklerinin sağlanması amacı ile takip etmeleridir.

Casus Telefon, Yazılım ve Program Hakkında;

Casus telefon yazılımları ve programları hakkında sizlere, bu web sitemizin ilgili sayfalarında ve konularında, dünya genelindeki en güncel ve güvenilir olarak gördüğümüz yazılı kaynaklardan topladığımız bilgiler ve kendi yazılım tecrübelerimizden ve denemelerimizden de faydalanarak çeşitli bilgiler sunmaktayız. Eğer sitemizdeki yazılarımızı incelerseniz kendinize en uygun casus yazılımın hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz, ayrıca seçtiğiniz casus takip yazılımının tam olarak hangi özelliklerinin olduğunu, hangi cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabildiğini, ücretsiz deneme versiyonunun olup olmadığını ve güncel fiyatları hakkında da yeterince bilgi sahibi olursunuz.

Bir casus program almadan önce bilmeniz gereken ve aklınıza takılan muhtemel soruların cevaplarını sitemizdeki yazılarımızda bulacağınızdan eminiz. Yinede mutlaka merak ettiğiniz bazı konular olabilir, bu sorularınızı da ilgili yazılarımıza yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz, değerli yorumlarınıza en kısa zamanda dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.