CASUS TELEFON TAKİP PROGRAMI FiTAYLARI

Cep telefonu takip ve dinleme yazılımları kullanım kolaylıklarına ve özelliklerine göre birbirlerinden her ne kadar oldukça farklılık gösterseler de dünya genelindeki kullanım miktarlarına ve bu alanda otoriter kabul edilen çeşitli değerlendirme websitelerindeki yapılan testler ve incelemelere dayanarak ayrıca buna ek olarak kendi deneyimlerimizden de faydalanarak sizler için şuanda kullanabileceğiniz en işlevli telefon takip programlarının kendi derecelendirmemize göre bir sıralamasını yapmak istedik. Aşağıdaki sıralamamızda yer alan casus telefon dinleme programlarının çoğu hem android hemde ios uyumlu olarak kullanılabilmekle beraber bazıları sadece android telefonlar için özel yazılımlardır. Bunu zaten yazılım hakkındaki açıklama yazımızda sizlere özellikle belirteceğiz. Gelelim sizler için hazırladığımız casus telefon takip programı listemiz.

1: XMOBİLE PRO:
Listemizin ilk sırasında yer alan casus yazılım Xmobile Pro, bu yazılım yukarıda da bahsettiğimiz üzere sadece Android işletim sistemli telefonlar için kullanılabilen ve alanında 1 numara olarak kabul ettiğimiz oldukça fazla özellik ile kullanıcısına tam bir takip olanağı sunan bir telefon takip programı dır. Xmobile Pro yu diğer çoğu telefon takip programından üstün kılan tarafların başında hem yüklemesinin hemde kullanımının oldukça kolay oluşu gelmektedir, bunun yanında kullanıcısına sunduğu fonksiyonların oldukça fazla oluşu Xmobile Pro yu kullanan kişilerin ihtiyaçlarının hemen hemen hepsini karşılıyor olması bu yazılımı kullanıcı gözünde ilk sıraya taşımıştır.

Xmobile Pro kendi özelliklerine ve stabilitesine oldukça güvenen bir telefon dinleme programıdır, bunun en önemli göstergesi olarak yazım herhangi bir ücret ödemeden sizlere ücretsiz olarak full sürüm deneme imkanı sağlamasıdır, evet Xmobile Pro yu satın almadan önce yükleyip hemen 5 dk içerisinde kullanmaya başlayıp tüm özelliklerini 24 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz. www.xmobilepro.net sitesinden yazılım hakkında çok daha ayrıntılı bilgi edinebilir ve ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

2. FLEXİSPY:
Casus telefon takip programları listemizin 2. sırasında sizlere yine dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip olan diğer popüler yazılım olan flexispy dan bahsetmek istiyoruz. Flexispy hem android hemde ios işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabilen oldukça gelişmiş bir telefon dinleme programıdır. Biz yaptığımız incelemeler sonucunda sizlere flexispy ı özellikle ios tabanlı telefonlar yani iphone lar için önermekteyiz. Android içinde oldukça kullanışlı ve iyi bir yazılım olmasına karşın Xmobile Pro flexispy a göre android de çok daha başarılı ve kullanımıda bir okadar kolaydır. Bu yüzden android için Xmobile Pro yu , iphone için ise Flexispy ı sizlere önermekteyiz.

Bir iphone için telefon dinleme ve takip yazılımı arayışı içerisinde iseniz flexispy extreme tam size göre bir yazılım olacaktır. Extreme versiyonu full versiyon dur ve sizlere bir iphone casus programının sunabileceği en fazla özelliği sunacaktır. Flexispy casus telefon takip programının tam olarak özelliklerini incelemek isterseniz www.flexispy.gen.tr sitesinden ayrıntılı olarak bilgi edinmeniz mümkün, ayrıca flexispyın güncel fiyat listesini de yine ilgili yukarıdaki siteden görebilir veya satın alabilirsiniz.

3. MSPY:
Telefon takip programları alanında en popüler olmuş diğer bir casus yazılım olan mspy dan bahsetmeden listemize son vermek istemedik, mspy belirttiğimiz üzere bir zamanların en popüler telefon dinleme programı olmasına rağmen gecen son 2 yıl içerisinde popülerliğini dünya genelinde oldukça kaybetmiş olan bir casus programdır, bunun en önemli sebebi ise mspy da 2 yıl öncesine kadar standart özellik olarak bulunan telefon görüşmelerini kaydetme ve dinleme özelliğinin ve ortam dinleme özelliğinin artık olmayışıdır. Bu iki önemli özelliğin yazılımdan çıkartılmış olması münasebetiyle kullanıcı gözünde mspy artık o eski cazibesini yitirmiş durumdadır. Buna rağmen mspy hala kullanıcıların tercih ettikleri telefon casus yazılımları arasında hatırı sayılır bir konumdadır diyebiliriz. Özellikleri arasında bulunan keylogger (tuş kaydedetme) özelliği belkide mspy ın hala neden bazı kullanıcılar tarafından tercih edildiğine yönelik bir tespit olabilir.

Mspy üzerinde yaptığımız denemeler ve kendi tecrübelerimize dayanarak şunu diyebiliriz; mspy hala satın alınabilir ama istediğiniz özelliklerden eminseniz ve mspy ın sizlere hangi özellikleri sunduğunu tam olarak biliyorsanız. Aksi halde görüşmeleri ve ortamı dinleme özelliklerinin olduğunu zannedip te bu yazılımı aldıysanız hayal kırıklığına uğrayacağınız kesindir. Bu yazılım hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz www.mspy.web.tr adresinden ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.