BİLGİSAYAR CASUS PROGRAMI

flexispyBu yazımızda sizlere bilgisayar casus programı nedir? Hangi casus yazılımlar hangi bilgisayarlar için daha çok özellik içerirler ve tabi ki bu gelişmiş PC takip programlarının hangilerinin diğerlerine göre daha işlevli ve kullanışlı oldukları hakkında bilgi sağlamaya çalışacağız. Öncelikle bir bilgisayar casus programı denildiğinde ne anlamanız gerektiği konusunda ufak ta olsa bir bilgilendirme geçmekte fayda görüyoruz.

Bilgisayarların uzaktan izlenmesine  ve o bilgisayar ile yapılan tüm işlemlerin uzaktaki bir kullanıcı panelinden görüntülenmesine yarayan ve bu işlevlerini yerine getirirken de yüklendikleri bilgisayarlarda her hangi bir belirti vermeden arka planda çalışan küçük yazılımlara bu yazımızda  bilgisayar casus programı olarak değineceğiz.

Bu izleme yazılımlar sayesinde ebeveynler çocuklarının pc basında geçirdikleri süre zarfında hangi sitelere girdiklerini, zararlı içerik olarak değerlendirdikleri mecralarda bulunup bulunmadıklarını, sosyal iletişim platformlarında tehlikeli ve zararlı olarak değerlendirdikleri kişiler veya platformlarla iletişimde bulunup bulunmadıkları gibi bir çok konuda bilgi sahibi olabilirler. Böylelikle çocuklarının bilgisayarları ile geçirdikleri zamanlarında daha güvenli bir iletişim içerisinde olduklarından emin olabilirler.

Günümüzde bu alanda dünya çapında oldukça popüler olmuş bir çok yazılım vardır diyemiyoruz fakat sizler için güvenilir olarak gördüğümüz 1 veya iki tanesini sayabiliriz. Bunlar arasında telefon dinleme programı alanında da dünya genelinde bir çok firmayı geride bırakmış Flexispy yazılımı ilk sırada gelmektedir. Flexispy telefon takip programı alanında göstermiş olduğu başarıyı şimdi de bilgisayar takibi alanına taşımız çok kaliteli bir örnektir. Bir windows , mac veya android bilgisayarın uzaktan izlenmesine olanak veren casus takip yazılımı sayesinde artık bilgisayarınızda siz yokken neler olup bitmiş ,kimle bu bilgisayarı kullanmış ve hangi sitelere girilmiş hangi sosya ağlarda ne tür paylaşımlar yapılmış hepsine hakim olabilecek ve bileceksiniz.

Bilgisayar izlemesi konusunda bir numara olan flexispyı daha detaylı incelemek için www.flexispy.gen.tr sitesine bakabilir ve ayrıntı bilgi edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + nineteen =