ANDROİD CASUS PROGRAMI

Android Casus Programı

Casus telefon takip programlarının en çok kullanıldığı sistemler olan Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlardır, tabiki bu cihazların başında da Android telefonlar gelmektedir. Casus programı veya casus yazılımı dendiğinde gerek iphone gereksede android telefonlarda kullanılabilen bir çok gelişmiş yazılım bulmak mümkündür, biz size bu yazımızda öellikle Android telefonlar için olan Android casus programı konusunda bilgilenirme yapmaya çalışacağız.

Android telefonlar dediğimizde ilk akla gelen samsung, htc, lg, xperia gibi bu işletim sistemini kullanan akıllı telefonlardır, dolayısıyla tüm bu telefon modellerine uygumlu olan android casus yazılımlardan en özellikli olanlarından birisinden bahsetmek istiyoruz. Yazılımımızın adı Monitor Minor telefon takip programı. Xmobile Pro olarak ta Türkiye’de bilinen Monitor Minor telefon takip sistemi yazılımı oldukça gelişmiş izleme fonksiyonlarına sahip bir yazılımdır. Bu yazılım yüklendiği android telefonun hemen hemen tüm fonksiyonlarının uzaktan izlenmesine olanak veren özellikler ile donatılmıştır. Bir telefon takip ve dinleme programında arayacağınız tüm özellikleri monitor minor da bulabileceğinizden eminiz. Sizler için yazılımı test ettiğimizde aldığımız sonuçlar gerçekten de umduğumuzun bile üzerinde idi diyebiliriz.

Android telefon takibinde 1 numara olarak gördüğümüz bu yazılımı sizlerde ücretsiz olarak hemen test edebilirsiniz, zira program satın almadan kullanıcılarına tamamen ücretsiz 1 gün deneme imkanı sunmaktadır.Deneme sonucunda memnun kalmadığınız taktirde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Memnun kalmanız ve kullanıma devam etmek istemeniz durumunda ise sadece sitesinden yeni lisans satın alıp kullanıcı hesabınıza girmeniz yeterli olmaktadır.

Monitor Minor casus telefon takip programı hakkında daha detaylı bilgi vermeyi isterdik yalnız zaten programın ücretsiz denemesinin olması sizin bizzat durumu test etmeniz için ve özellikleri yerinde uygulayarak görmenizin daha et bir fikir vereceğini düşündüğümüz için size direk sitenin ücretsiz deneyebileceğiniz detay sayfasını verelim kendiniz bakın test edin.

www.monitorminor.info

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 6 =